Özlem Diyarbakır Silvan Şubesi


Sektör: Özlem Diyarbakır Görüntüleme: 526

Firmamız 23 Nisan 2004 tarihinde hizmete girmiş olup işe başladığı tarihten itibaren Türkiye’de ve Diyarbakır’da en yüksek hizmet kalitesine ulaşmayı amaçlamıştır. Bu sebeple Güneydoğu’da ilk olarak Royal Class sınıfında yer alan MAN MEGA FORTUNA otobüsleriyle hizmete başlamıştır.

Seyahat sektörünün duayeni sayılan ve birçok firmanın kuruluşunda yer almış olan Sayın Hacı Selahattin GÜNEŞ önderliğinde firmayı çağın gereklerine ulaştırmayı amaç edinmiş uzman kadrosuyla halkımızın hizmetine sunulmuştur. Bununla beraber firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için uzman ekipler öncülüğünde bilgisayar sistemine geçmiş olup bu sayede yaşanan birçok sıkıntılar da aşılmıştır.

Otomasyon sistemi sayesinde daha önce yaşanan aynı koltuğun birden fazla kişiye satılması, bayanın yanına bay, bayın yanına bayan gelmesi, otobüste fazla yolcuların çıkması gibi durumlar tamamen engellenmiş olup daha birçok konuda sayılabilecek sorunlar aşılmıştır.

Çağın gerekleri göz önüne alınarak zamanın en önemli kazanç olduğu düşüncesiyle zamana saygılı birçok Express sefer düzenlemekteyiz. 2004’ten bu yana otobüs sayımız hızla artmış olup bunlara, NEOPLAN TOURLİNER , MERCEDES BENZ TRAVEGO gibi yeni modeller katılmış ve bundan sonraki amacımız filomuza NEOPLAN STARLİNER otobüslerini katmaktır.

Bunu da siz halkımızın desteği ile en iyi şekilde yapacağımıza inanır saygılar sunarız

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

Özlem Diyarbakır Otogar Şubesi
Özlem Diyarbakır Ergani Şubesi