Özel Diyar Dünya Doğum Hastanesi


Sektör: Özel Hastane Görüntüleme: 3352
  • Telefon 04122296367
  • Adres Ali Emiri 1. Sokak No: 3 Yenişehir / Diyarbakır
  • İlçe Yenişehir
  • E-posta info@dunyadogum.com
  • Website http://www.dunyadogum.com/

Diyarbakır’da KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM HASTANESİ olarak 22.08.2006 tarihinden beri; modern fiziki şartları, teknolojik olanakları ve uzman doktor kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Amacımız
Kadın hastalıkları ve doğum alanında halkımıza dünya standartlarına uygun sağlık hizmetini vermektir.

Misyonumuz
Bilimsel ve Vicdani Etik Değerlere bağlı, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, koşulsuz hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet ve uzman kadrosuyla güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz
Profesyonel tıbbi uygulamaları, teknolojisi, hasta memnuniyeti yaratmadaki çabası ve uzman kadromuz ile yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren, sağlık alanında konumlandığımız bölgede bir referans merkezi olmaktır.

Kalite Politikamız
Toplam kalite anlayışı doğrultusunda hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır. Hataların insanlardan değil süreçlerden kaynaklandığının bilincinde olarak, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vereceğiz. Hastalarımız ve tedarikçilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız. Çalışanlarımızın değerli oldukları bilincinden hareket ile onları eğitimlerle destekleyecek ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılacağız. Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlayacak ve başarılarını birlikte kutlamaya zaman ayıracağız. Doktorlarımızı iş ortaklarımız ve müşterilerimiz olarak kabul ederek, onları da devamlı iyileştirme süreçlerine dahil edeceğiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

Batı Hastanesi
Bower Hastanesi
Özel Bağlar Hastanesi
Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi
Özel Genesis Hospital