İşgem İş Güvenliği Ekipmanları


Sektör: Diğer Sektörler Görüntüleme: 2680
  • Telefon 04122362150
  • Adres Mevlana halit mah.turgut özal bulvarı 350 sok.4/2 Diyarbakır
  • İlçe Bağlar
  • E-posta isgemisg@hotmail.com

İŞGEM 2012 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği sektörüne ortak sağlık ve güvenlik birimleri ile İŞGEM İş Güvenliği Ekipmanları Merkezi Markasıyla Türkiye’ de İş Güvenliği Ekipmanları mağazacılığı yönünde örnek bir iş modeli geliştirmiştir.
Orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni İş güveliği teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek İş güvenliği sektörümüzün daha çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla kurulmuş olan İŞGEM İş Güvenliği Ekipmanları Merkezi, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek,İş Sağlığı Ve Güvenliği Sektöründe saygın bir yer edinmiştir.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.
Büyük Mağazacılık ve bayilik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye\’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan İŞGEM İş Güvenliği Ekipmanları Merkezi’nin bugünkü konumuna gelmesinde, deneyim ve profesyonelliği ile Tedarikçileri ile geliştirmiş olduğu stratejik Çözüm Ortaklığı ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur. İŞGEM ailesi tüm taahhüt ve satış projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş ürünleri tercih ederek satış politikalarını bu yönde geliştirmeyi temel prensip olarak benimsemektedir.

MİSYONUMUZ
» Firmamızın odaklandığı nokta Olan İş Sağlığı Ve Güvenliği ile hizmet verdiği diğer alanlarda uygulanabilir en yeni ve yüksek teknoloji ve metodlarla hizmet vermek,
» Yurt içinde ve Yurtdışında yatırım ve Şubeleşme İle Satış faaliyetlerimizi geliştirmek, sürdürmek ve global pazarın pastasından pay almak,
» Müşteri beklentilerini karşılayan veya müşteri beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ
» İş Sağlığı Ve Güvenliği Sektöründe ve proje yönetiminde ulusal pazarda söz sahibi, bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir firma olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmak,
» Rekabetçi hizmet, yüksek kalite prensibi doğrultusunda her türlü özel kurum ve resmi kurumlar da
Dahil olmak üzere en geniş müşteri grubuna ulaşmaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorum Yaz

Diyarbakır Dekorasyon | MODARAF
Diyarbakır Ekb