Diyarbakır Gergi Tavan


Sektör: Gergi Tavan Görüntüleme: 4110

Gergi Tavan;  özel kumasşa UV baskı tekniği ile baskı yapılarak arkasına led aydınlatma ürünleri ile uygulama yapılır. Esnek yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, sınırsız renk ve desen/baskılarıda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanan malzemedir. Malzeme üzerine UV baskı ile istenilen renk ve baskılar yapılabilmektedir. Çatlama, ayrılama gibi deformeler olmaz. istinilen düz, dairesel ve diğer geometrik tavanlara uygulamalara imkan sağlar. Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi Tavan sadece tavanda değil,duvarlarda da dekoratif amaçlı olmak üzere yapılabilir. Yırtılmaz, UV baskı olduğundan renginde herhangi bir solma yaşanmaz. Sudan ve nemden etkilenmez. Bakım ve boya gerektirmez , Temizlenebilir , Yangında alev almaz , Hijyeniktir , Esnektir , Estetiktir.

Firmamız 2005 yılında İstanbul’da Kartonpiyer üzerine taşeron olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yıllar itibariyle Dekorasyon üzerine, bir çok Mağaza ve Ofis projelerinde anahtar teslim ile Kurumsal Firmalara Hizmet vermektedir. Firmamız edinmiş olduğu bu deneyim ve tecrübelerini şimdi ise Diyarbakır, Batman ve Bismil’de “Mağaza”, “Ofis”, “İşyeri” ve “Konutlarda” anahtar teslim dekorasyon hizmetlerine ek olarak;

  • Gergi (Barrisol) Tavan
  • Transparan Gergi Tavan
  • 3D Gergi Tavan
  • Lake Gergi Tavan

işleri ile hizmetinizdeyiz,  Ağustos’17 itibariyle Bismil showroomu ile hizmet vermeye başlaycak olup, Diyarbakır ve Batman showroomlarımız çok yakında hizmetinizde olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Yorum Yaz