Firma Diyarbakır

Güneydoğu Özel Sağlık Tıp Merkezi

Güneydoğu Özel Sağlık Tıp Merkezi

ADRES
Gazi Cad. Dört Yol İş Merkezi No:27 Dağkapı - Diyarbakır
TELEFON
+90 (412) 228 2222
FİRMA HAKKINDA
YORUMLAR

üneydoğu Özel Sağlık Tesisleri – Tıp Merkezi – Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dal Merkezi

1997 yılında bölge halkına yüksek kalite standartlarında hizmet vermek amacıyla şehir merkezinde 5 katlı toplam 12000 metrekare kapalı alanda 320 personel ve 55 uzman doktorla saygıdeğer halkımızın hizmetine girmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren ÖNCE İNSAN ilkesiyle hizmetlerine devam eden tıp merkezimiz 24 saat kesintisiz hizmet vermekte olup; tüm branşlarda uzman hekim, acil servis ve ambulans hizmetleriyle bölgemize SAĞLIKTA KALİTE’ yi getirmiştir.

Güleryüzlü, tecrübeli ve seçkin personelimiz her an sizlerin hizmetinde. Klasik hastane kuyruğu olmayan rahat ortamlarda sizlerle hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Modern teşhis yöntemlerinin kullandığı cihazlarda donatılmış olup; Sağlık Bakanlığından ruhsatlı mikrobiyoloji ve biyokimya uzmanları nezaretinde, tecrübeli teknisyen kadrosu desteğinde bilgisayar sistemleri eşliğinde güvenilir tahlil sonuçlarıyla her türlü hastalığın teşhisine ışık tutmaktır.
Diyarbakır ‘da ilk kez OPEN MR (AÇIK MR) Güneydoğu Sağlık Tesislerinde hizmete girmiştir.

Radyoloji bölümümüzde en son teknoloji ürünü HITACHI marka Pratico FR 2000 model SPİRAL TOMOGRAFİ cihazlarımızla bir nefeslik sürede yüksek görüntü kalitesinde tomografi incelemeleri yapılarak teşhiste son nokta konulmaktadır.

Siemens 500mA çift masa çift tüplü röntgen cihazı ile direk ve indirek grafilerin (HSG, kolon, mide-duedonum vb. grafilerin) çekile bilmesi artık çok kolay.

Renkli doppler, Ekokardiyorafi ve renkli ultrasonogtafi cihazlarımızla Eko, Doppler ve Ultrason çektirmenin keyfine varın.

Bölgemizde yaygın olarak görünen böbrek taşları ESWL (Böbrek taşı kırma) cihazamızla gecelerimizin korkulu rüyası olmaktan çıktı.

Özellikle bayanlarda görülen göğüs kanseri ve kemik erimesi gibi hastalıkların teşhisinde son derece nemli Mommografi ve kemik Dansitometresi cihazlarımız sizlerin hizmetindedir.

Gizli kalp rahatsızlıklarınızın gün ışığına çıkması için hiç Eforlu EKG (Teadmil) ve 24 saatlik Holter EKG ve yaptırdınız mı?

Modern ve ferah bir ortamda günün her saatinde çekim, dolgu protez yaptırmak artık çok kolay.

Fizik tedavi ve Rehabilitasyon ünitelerimizde tüm ağrı ve sızılarınızdan kurtulacak ve kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Minik yavrularımız doktor korkusu olmadan salıklı bir ortamda hem oynayacak hem de muayenelerini olacaklar. Ağlamayan çocuklar muayene sonrası doktor amcalarından çok hoş sürprizler hediyeler alacak.

Modern, tertemiz pırıl pırıl ortamlarda; modern cihazlarla donatılmış muayene birimlerinde muayene olmak, insan sağlığına verilen önemi hissetmek sizlere büyük haz verecektir.

Doğumhane ve Cerrahi Müdahale birimlemizde Uzman Cerrahlar Anestezi Uzmanları ve tecrübeli ameliyathane ekibimizle sizleri büyük şehirlere ameliyat olmak için gitmekten kurtardığımız için mutluyuz.

Ayrıca doğum sonrası minik bebeklerimizin takibi ve tedavisi amacıyla fototerapi, küvöz, soğuk ve sıcak buhar uygulama ünitemizde mevcuttur.

Tek kişilik televizyonlu, buzdolaplı, klimalı, refakatçı yatağı olan özel odalarımızda veya genel müşahade odalarımızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN