22.09.2020 - Firma Diyarbakır

Öz Diyarbakır Seyahat Lice Şubesi

Öz Diyarbakır Seyahat Lice Şubesi

TELEFON
444 21 00 | (412)-861-21-21
FİRMA HAKKINDA
YORUMLAR

1981 Tarihinde Diyarbakır ismi ile özdeşleşen ilk ve tek firma özeliğini taşıyan Şirketimizin, kurucuları olan Mehmet SEYHAN, Ahmet ARIKBOĞA O Döneme damgasını vuran isim çatısı altında ilk olarak 13 adet O 302 Mercedes Benz araçlarla hizmette başlamışlardır.
O dönemin yol ve yolculuk şartlarına rağmen Firmamız, 1 yıl gibi kısa süre içerisinde araç filosunu 85 e yükseltilmiştir. İlk seferlerini Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu Bölgelerine yapan Öz Diyarbakır seyahat; daha sonra hizmet alanına Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerini de eklemiştir.

32 yıldır gerek kalitesinden, gerekse kurumsal yapısından hiçbir ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinerek ikinci kuşağını yaşayan Öz Diyarbakır seyahat Mahmut ARIKBOĞA ve Remzi SEYHAN tarafından yönetilmektedir. Öz Diyarbakır seyahat, sektörün yenilikçi ve teknolojik uygulamaları ile 40 araçlık filosuyla hizmet standartlarını en üst düzeyde belirlemeye ve her geçen gün ilerletmeye devam etmektedir.
BİZİM İÇİN YOLCU TAŞIMACILIĞIN ÇAĞDAŞ PRENSİPLERİ:

• Kurumsal, disiplinli ve güler yüzlü hizmet sunmak.
• İnsan değerlerini koruyarak personel ile bütünlük sağlamak.
• Haksız kazanç ve rekabetten kaçınmak.
• Ticari kazançtan ziyade yolcu memnuniyetini ön planda tutmak.
• Günümüz teknolojisini en etkili şekilde yolcularımızın hizmetine sunmak.
• Karayolu Ulaşımında ilklerin öncüsü, ilkelerin destekleyicisi ve uygulayıcısı olmak.

Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak Sevdiklerinize ulaştırmaya devam ediyoruz.

  1. Önder Şanlı dedi ki:

    Araclariniz oldukca hiz yapmakta ve insan hayatini tehlikeye atmakta lutfen soforlerinizi bu konuda ciddi şekilde uyarin.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
Öz Diyarbakır Seyahat Lice Şubesi iletişim bilgileri Otobüs Firmaları kategorisine 13 Temmuz 2015 tarihinde eklendi. 1 kez yorum yapıldı ve 8.744 kez okundu. tarafından gönderildi.
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ